Matbaa Hizmetleri

Ürünlerinizin tanıtım ve pazarlamasında tüm Matbaa işlerinizin tasarım ve uygulamasını yaparak, renk ayrımı, grafikten baskılı hale dönüşünceye kadar kullanılan tüm basılı dökümanları hazırlayarak siz müşterilerimizin kullanıma, yüksek kalite baskısı ile sunuyoruz.

Basılı evraklarınızın;

* Kurumsal kimliğinize uygun tasarımda süratle hızlanması,
* Şirketinize uygun teknik özellik ve ufak her detaya bağlı kalınarak üretilmesi,
* Özenle seçilmiş kaliteli kağıt ve kaliteli malzemenin kullanılarak üretilmesi,
* Ve zamanında teslim edilmesi için kurulabicegimiz sağlam ve doğru iletişimler ile daha iyiyi, daha güzeli yakalamak şirketimizin başarası olacaktır.

Matbaa hizmetlerimiz arasında afiş, broşür, takvim, davetiye, kartvizit, dosya, etiket, antetli kağıt, diplomat zarf, torba zarf, bloknot, tahsilat makbuzu, katalog, dergi, kitap ayracı gibi ürünlerin hazırlanması, baskısı yanı sıra Maliye Bakanlığı anlaşmalı resmi evrak olarak fatura, yolcu taşıma bileti, yolcu listesi, perakende satış fişi, adisyon tipi perakende satış fişi, adisyon, günlük liste, servk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, serbest meslek makbuzu,taşıma irsaliyesi, müstahsil makbuzu, tediye makbuzu tasarımları, baskıları yapmaktayız.

  Hizmet Detayları

Grafik Tasarım

Grafik Tasarımın başlıca ilgi alanı görsel iletişim sanatıdır. Bir grafik tasarımcının işi harf, rakam, figür ve resim gibi görsel elemanları organize ederek kitlelere mesaj iletmektir. İletişimi sağlamak için logo, afiş, billboard, ambalaj, kitap, dergi, üç boyutlu görselleştirmeler, animasyon, illustrasyon ve web sayfası benzeri ürünler tasarlanır. Mrv Matbaa bu alanda yaptığı her işte kendini ıspatlamıştır ve her zaman işinin en iyisini yapmaya devam edecektir. Sizlerin istekleri doğrultusunda en güzel ve yenilikçi grafik tasarımları yapmak bizim tek hedefimizdir.

  Hizmet Detayları

Web Tasarım

Web tasarım, bir web sitesinin planlanması ve kurulması sürecidir. Web tasarım işleminde site üzerindeki kod yapısı, grafiksel çalışmalar webmaster olarak bilinen web uzmanları tarafından özenle yapılmaktadır.

Web Tasarım Neden Gereklidir?
Her firmanın kendine ait tüm dünyaya kendini tanıtabildiği bir web sitesi kesinlikle olmalıdır. “Peki, ama neden gerekli?", “Web tasarım olmadan da basit sayfalar üzerinden web sitesi kurulamaz mı?" sorularını sormakta ve bunlara mantık çerçevesinde cevaplar vermekte fayda var. Öncelikle web tasarımın “…bir sitenin var olması için gerekli olduğu…" ibaresi üzerinden yola çıkmak doğru olacaktır. Bu bilgi ışığında iyi veya kötü, amatör veya profesyonel fark etmeksizin yapılan her türlü çalışma bir web tasarım çalışmasıdır. Neden gerekli olduğu konusunda ise, web sitesinin oluşturulabilmesi, görsel açıdan ziyaretçi veya müşteri gruplarını tatmin etmek için gereklidir demek yanlış olmayacaktır.

Tek yapmanız gereken, Web tasarım hakkında yardım, bilgi ve teklif almak için Mrv Matbaa ile iletişime geçmek. Artık adınızı daha fazla kişiye duyurabileceksiniz.

  Hizmet Detayları