Siparişlerin gönderimini PTT Kargo ile yapmaktayız, Türkiye'deki kargo firmalarına göre en uygunu ve anlaşmamız olduğundan dolayı bu firmayı seçtik, dilediğiniz taktirde istediğiniz kargoya teslim edebiliriz.
İmalat Süreci Aksi belirtilmediği sürece çoğu ürünler 3 İş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Yoğunluk durumumuza göre bazı siparişleri aynı gün kargoya teslim edebilmekteyiz. (Genelde Kaşe ve Acil Kartvizit) 3 İş gününden uzun sürebilecek işlerin açıklama kısmında mutlaka belirtiyoruz. Üretim sürecinde yaşanabilecek aksilikler, stok problemleri gibi durumlar oluşursa bu konuda müşterimize telefonla ulaşarak bilgilendirme yapıyoruz. Müşteri talebine göre siparişin iptali yada imalatını gerçekleştiriyoruz. Kargo Süreci Kargoya teslim edilen ürünler İstanbul’a 600 Km mesafede olan bölgelere 24 saat içerisinde, 600 Km sonrası ise 48 saatte teslim olmaktadır. Mobil alan tabir edilen kargoların haftada 1 yada 2 kez gittikleri bölgelerde teslimat tarihi kargo firmasından öğrenilebilmektedir. Kargo ile ilgili verilen süreler taşıyıcı firmanın belirttiği süreler olup bu sürelerin aşılması ve teslimatın geç yapılmasından firmamız sorumlu değildir.
Yüksek Adetli Ürün Alımları Yüksek Adetli Alımlarda(Ürüne göre değişecektir) ufak miktarda indirim sağlamaktayız. Perakende Satışlar Uygun fiyat ve sürüm odaklı satış gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple web sitemizde yer alan fiyatlar üzerinden indirim yapamıyoruz.
Hazırladığınız tasarımların ; en az 300 dpi çözünürlükte , renk formatının CMYK olduğundan, mutlaka emin olunuz..
Firmamız , bastırmak istediğiniz materyalleri , isteğiniz doğrultuda , tasarımlarını yaparak , baskıya hazır hale getirmekte ve üretip teslim etmektedir.
Evet. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde çoğu kredi kartını rahatça kullanabilir dilerseniz vade farkı ile 9 takside kadar bölebilirsiniz.
Firmamızda üretimini yaptığımız her ürünü dilerseniz istediğiniz adrese kargoyabilir, dilerseniz de firmamızın ofisinden teslim alabilirsiniz.
Kapıda ödeme sistemini kullanmamaktayız. Siparişlerinize ilişkin ödemelerinizi Banka Havalesi / EFT yolu ile yada web sitemiz üzerinden Kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Sipariş bedeli iş öncesinde tamamı olmak kaydı ile tahsil edilir ve sonrasında ürünleriniz imalata alınarak tarafınıza kargolanır. Bu anlamda firmaların ödeme takvimlerine (Her hafta Cuma günleri, her ayın 15’i vb.) uymamız yada ” Siz faturası ile birlikte ürünü gönderin, biz ödemesini yapalım “ gibi talepleri karşılamamız mümkün değildir. Ödemeleriniz İçin Banka Hesap Numaralarımızı sipariş verirken ödeme ekranında bulabilir yada kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.